Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Anketa

Obec plánuje rekonstrukci prostoru před obchodním střediskem, poštou a knihovnou a zvažuje zrušení zvonů na sklo před obchodem. Sklo bychom pak odevzdávali ve sběrně, popř. na jiném místě. Před obchodem bude pořádek i další dvě parkovací místa.

Bolatický zpravodaj

Důležité odkazy

CzechPoint

www.epusa.cz

Portal.gov.cz

RSS

RSS 0.91 RSS 1.0 RSS 2.0 Atom 1.0

Obsah

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Jste firma nebo podnikatel z obce Bolatice nebo blízkého okolí a chcete nabídnout volná pracovní místa? Kontaktujte OÚ Bolatice se stručným popisem nabízené práce a včetně kontaktních informací! (napište na herudek@bolatice.cz nebo na bolatice@bolatice.cz a do předmětu zprávy napiště 'Nabídka práce' a rádi zde Váš inzerát uveřejníme.

Nabídky práce z regionu Bolatic a okolí aktuální informace o nově zveřejněných volných místech v okolí Bolatic prostřednistvím CityPortals.cz.

Jooble - agregátor volných pracovních pozic z ČR i ze světa.

Datum vložení: 15. 11. 2018
H L E D Á M E DISTRIBUTORA PRO ROZNOS Zákaznických novin  KAUFLAND pro oblast  B O L A T I C E
Vhodné pro:
  • Studenty (od 15 –ti let, ukončená povinná škol. docházka)
  • Důchodce
  • Matky na MD
Kontakt:  588 481 142,  606 117 274
Datum vložení: 7. 11. 2018

Hotjet CZ, s.r.o příjme do pracovního poměru:

Technik servisního oddělení

Požadavky:

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru (ideálně elektro),
  • Výhodou praxe v oboru MaR, znalost TZB, chladírenské techniky
  • Anglický jazyk, úroveň B2.
  • Dobrá znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz skupiny B, aktivní řidič.
  • Vyhláška 50/1978 Sb, min. par. 6 (možno obnovit)
  • Časová flexibilita, loajalita k zaměstnavateli, komunikační dovednosti

Nabízíme:

  • Zajimavý plat
  • Stravenky
  • Mobilní telefon,notebook,
  • Po zapracování služební automobil

V případě zájmu o tuto pozici kontaktujte: p.Kamil Hradil, hradil@hotjet.cz, tel: +420 731501292

VPMDK1 hledá nové kolegy na tyto pozice:

  • MISTR STAVEBNÍ VÝROBY
  • PŘÍPRAVÁŘ STAVEBNÍ VÝROBY
  • PRODEJCE STAVEBNÍHO MATERIÁLU
  • REFERENT NÁKUPU
  • SPRÁVCE E-SHOPU
  • ZEDNÍK – OBKLADAČ
  • MISTR ZÁMEČNÍKŮ
  • KUCHAŘ

Kontakt: tel: 553 672 220, mobil: 777 767 205, mail: spravni@dk1.cz

Volná pracovní místaRestaurace nemlyn v Kravařích hledá pracovníka na pozici KUCHAŘ/KUCHAŘKA

Kontakt: Veronika Šulová, 777 767 206, info@nemlynkravare.cz, www.nemlynkravare.cz

Datum vložení: 6. 11. 2018

Stoklasa textilní galanterie s.r.o., velkoobchod a maloobchod, stabilní a expandující česká společnost s dlouholetou tradicí hledá do svých řad kolegyni na pozici

Brigáda - Pracovník skladu

Stabilní česká společnost Stoklasa nabízí brigádu. Vhodné pro studenty, ženy na rodičovské dovolené, důchodce i pro nezaměstnané.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • Přijímání a vychystávání požadavků ze skladu
  • Přebalování zboží dle požadavku prodejen
  • Kontroluje kvalitu a množství zboží
  • Zabezpečuje potřebný materiál k balení

POŽADUJEME:

  • Základní znalost práce na PC
  • Samostatnost, pečlivost, zodpovědnost
  • Chuť pracovat

NABÍZÍME:

  • Zázemí prosperující a stabilní české společnosti
  • Práci na DPP
  • Místo výkonu práce – Bolatice
  • Zajímavou a odpovědnou práci
  • Možnost přechodu na HPP
  • Práci v jednosměnném provozu (pouze ranní směny)

Nástup možný Ihned.  Svůj strukturovaný životopis zašlete na kariera@stoklasa.cz, do předmětu zprávy uveďte: Brigáda. Nebo nás kontaktujte telefonicky na tel: 734 112 500

Datum vložení: 1. 11. 2018

Prosperující zámečnická firma příjme svářeče CO2. Nástup možný ihned. Zaměstnanecký poměr na HPP nebo živnostník. Pracoviště  v Šilheřovicích.

Info na 603115736  ,  734478800

Datum vložení: 22. 10. 2018

Lanex a.s. Bolatice příjme do pracovního poměru muže i ženy na obsluhu výrobních strojů, dále příjme skladníka na VZV a elektrikáře.

Bližší informace na personálním úseku společnosti. tel. : +420 725 519 336, e-mail: alena.sedlackova@lanex.cz, www: www.lanex.cz

Datum vložení: 11. 10. 2018

Nabídka brigády jako pracovnice úklidu po dobu dovolené a nemoci ve firmě Lanex. Vhodné pro důchodkyně a maminky na MD.

Více info na tel. 737 251 668, 731 628 706

Datum vložení: 1. 10. 2018

Prodejna Řeznictví Max v Bolaticích hledá brigádnici na pozici prodavačky. Pracovní doba pouze v pátky a soboty.

Více informací na tel. čísle 774 654 732.

Datum vložení: 3. 9. 2018

Sportovní klub Meteor Strahovice přijme do hlavního nebo do vedlejšího pracovního poměru obsluhu do Hospody na hřišti. Nástup možný ihned.

Bližší informace přímo v Hospodě na hřišti ve Strahovicích nebo na tel. č. 604313160.

Datum vložení: 31. 8. 2018

CONROP, s.r.o., Hlučínská 93/7, 747 23  Bolatice hledá

Dělnice/dělník na provoze konfekce

Co budete u nás dělat

  • šití postrojů, kapes, tašek, apod. (na šití zaučujeme),
  • ranní směna od 6.00 do 14.00 hod., případně kratší pracovní doba od 7.00 do 14.00 hod.,
  • výhodou praxe v šití,
  • nebo
  • šití velkoobjemových vaků (na šití zaučujeme),
  • dvousměnný provoz PO - PÁ (6.00 – 14.00 hod., 14.00 – 22.00 hod.)

Co vám můžeme nabídnout

  • hrubá mzda 15.000 Kč až 22.600 Kč měsíčně,
  • nástup možný co nejdříve,
  • příplatky, prémie, mimořádné odměny,
  • 21 dnů dovolené, 4 dny pracovního volna, příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na závodní stravování.

Přijďte se k nám podívat - VÝROBA NAŽIVO aneb OTEVÍRÁME DVEŘE NEJEN NOVÝM KOLEGŮM - kdy: v sobotu 8. září 2018 v době od 9 - 13 hod., kde: LANEX Bolatice, CONROP Bolatice, SPOJMONT Ostrava, PF PLASTY Chuchelná. Těšíme se na Vás.

Datum vložení: 29. 8. 2018

Grafton Recruitment s.r.o. hledá:

Operátor výroby - montáž, svařovna, výrobna Opava

V případě zájmu pište na e-mail: jana.ulcakova@grafton.cz, volejte na tel.: 602 669 455 nebo rovnou přijďte Grafton Recruitment s.r.o., Českobratrská 3321/46, Ostrava

Datum vložení: 23. 8. 2018

Canis Prosper Bohuslavice – volné pracovní místo
Pro naši společnost nyní hledáme vhodného kandidáta či kandidátku na pozici "Obchodní zástupce".

Více informací najdete zde: https://www.canis-prosper.cz/clanky/volna-mista/

Datum vložení: 11. 7. 2018

Tiskárna Grafico s.r.o., patřící již několik let mezi nejvýznamnější polygrafické společnosti v Česku, hledá do svých řad šikovného kolegu/kolegyni na pozici operátor/ka výroby. Jedná se o práci na hlavní pracovní poměr, vhodná spíše pro ženy.

Náplň práce:

  • Manipulace s výrobky (kalendáře, knihy, katalogy apod.) a jejich kompletace,
  • vypisování dokumentace k zakázkám,
  • obsluha strojního zařízení tiskárny.

Nabízíme: Stabilní zaměstnání, jistotu pravidelné mzdy, prémie dle dosažených výsledků, zvýhodněné stravování v místě výkonu práce, čisté a příjemné pracovní prostředí, zvýhodněný mobilní tarif.

Požadujeme:  Ochotu pracovat v nepřetržitém provozu, samostatnost, zodpovědnost, pracovitost, manuální zručnost, přesnost, pečlivost. Praxe ve výrobě výhodou.

Kontakt: tel.: 553 712 953 , 553 719 359, e-mail: grafico@grafico.cz

Datum vložení: 2. 7. 2018

Přijmu do zubní ordinace v Opavě zubní instrumentářku nebo zdravotní sestru s praxí v zubní ordinaci. Nástup od 1.9.2018

Kontakt - 604983537 po 16 hodině.

Datum vložení: 25. 6. 2018

Lanex a.s. příjme:

  • DĚLNÍKY DO VÝROBY
  • ELEKTRIKÁŘE
  • MANIPULANTA

Bližší informace na personálním úseku společnosti, tel. čísle 725 519 336 nebo www.lanex.cz.

Datum vložení: 21. 6. 2018
Firma ELEKTRO-FA.PAVELEK, s.r.o. hledá:

Kontakt pro jakékoliv dotazy: Bc. Lenka Pavelková, 608 558 536, lenka.pavelkova@pavelek.cz

Datum vložení: 19. 6. 2018
Dětská rehabilitace Hlučín hledá do týmu fyzioterapeuta/ku pro moderní metodu TheraSuit. Odborný kurz zajistíme. Nástup nejpozději k 1.1.2019

Pro více informací: www.drh.cz, tel. 595 041 458, 774 482 373,
Datum vložení: 15. 6. 2018

PFOPERÁTOR KONTROLY KVALITY - OPERATOR KONTROLI JAKOŚCI

Nabízíme:

  • Místo práce: Chuchelná
  • Mzda 16 000 – 18 000 Kč/měs.
  • Kontrola kvality plastových výlisků
  • Drobné opravy – ořezání nadbytků
  • Ukládání do beden

PRÁCE VHODNÁ PRO ŽENY I MUŽE

Zavolej nebo pošli SMS ”PRÁCE CHUCHELNÁ” a zavoláme nazpět +420 602 119 235, opava@workservice.cz

Datum vložení: 13. 6. 2018

Pracoviště:  P-F PLASTY CHUCHELNÁ, MASARYKOVA 143

POZICE: ÚKLID MYCÍM STROJEM

Informace o pracovním místě: Pravidelný úklid místností a objektů manuálním nebo strojním způsobem. Vysávání koberců, stírání podlah, vynesení odpadků, otření omaků na nábytku, úklid sociálního zařízení, otření prachu.

  • Počet míst: 2
  • Směnnost: jednosměnný od 6:00 – 13:00
  • Pracovní úvazek: zkrácený 4hod/den
  • Mzda: 100Kč/hod.
  • Nástup ihned
  • Chráněné pracovní místo pro OZP.
  • Požadujeme:  spolehlivost, flexibilita
  • První kontakt POUZE telefonicky, nechodit na pracoviště.

Kontakt: 800 99 77 88, 723 612 506, prace@forcorp.cz

Datum vložení: 11. 6. 2018

Akciová společnost Opavice hledá brigádníky na trhání plevele v cukrové řepě.  Zájemci o brigádu  hlaste se prosím  na tel. 553666400 nebo přímo  v sídle firmy na adrese Moravec 293, 747 22 Dolní Benešov, v době od 7,00 do 15,00 hodin  u paní Motykové , která Vám sdělí podrobnosti.

Datum vložení: 28. 5. 2018

Společnost CONROP, s.r.o. přijme do provozu konfekce v Bolaticích ženy na kratší pracovní dobu od 7.00  - 14.00 hod.  Nástup možný od 3.9.2018.

Bližší informace podá personální úsek, tel. 734 644 261, e-mail: personalistika@conrop.com

Datum vložení: 14. 5. 2018

Správa silnic Moravskoslezského kraje, příspěvková organizace hledá nové spolupracovníky na obsazení pracovní pozice Řidič

Požadujeme:

  • řidičský průkaz skupiny C
  • profesní průkaz
  • střední vzdělání s výučním listem
  • 5 let praxe výhodou
  • strojnický průkaz – výhodou
  • samostatnost, flexibilitu, spolehlivost

Nabízíme:

  • platové ohodnocení - platová třída T 6 dle NV 564/2006 Sb.,
  • osobní příplatek
  • zaměstnanecké benefity dle kolektivní smlouvy
  • 5 týdnů dovolené

Možný termín nástupu: dle dohody

Pravidelné pracoviště: Markvartovická 10, Hlučín

Bližší informace na tel.č.: 553 760 410, 737 231 445 – Ing. Kudela, příp. zašlete žádost doplněnou profesním životopisem na e-mail (petr.kudela@ssmsk.cz).

Datum vložení: 2. 5. 2018

Lanex Bolatice přijme ihned na brigádu paní na úklid! Pouze ranní směna!

Informace: tel. 737 251 668, 731 628 706

Datum vložení: 25. 4. 2018

Technické služby s.r.o. Bolatice přijmou pro provozovnu pohostinství "Pod Kostelem"

  • servírku / číšníka do pohostinství / hlavní pracovní poměr/
  • servírku / číšníka do vinárny / dohoda o provedení práce /
  • pomocná síla do kuchyně + zástup na úklid / dohoda o provedení práce- vhodné pro důchodkyně nebo studenty/

Bližší informace na tel. 773 318 892, případně přímo v pohostinství u p.Kocurové.