Obsah

SLOŽENÍ KOMISÍ A VÝBORŮ OBCE BOLATICE

Seznam komisí při Radě obce Bolatice:

Komise sociální a zdravotní a pro rodinu

  • Předsedkyně: Bc. Kristina Adamcová     
  • Členové: Kristina Jochimová, Simona Adamcová, Bc. Dis. Lenka Čicáková, Luděk Nevoral, Edith Kurková, Blanka Moravcová, Šárka Straková, Mgr. Pavla Franková, Karel Kupka, Petra Šulová

Komise pro občanské záležitosti

  • Předsedkyně: Alena Böhmová           
  • Členové: Barbara Plaskurová, Jana Šimečková, Karel Ostárek, Elen Mašíková, Daniela Holleschová, Ingrid Nováková, Petr Skiba

Komise přestupková

  • Předsedkyně: Bc. Lenka Veronika Benková   
  • Členové: Josef Majda, Šárka Košůtková, Ing. Aleš Theuer, Jan Dorušák

Komise mládeže, sportu a pro volný čas

  • Předseda: Jan Duxa         
  • Členové: Bc. Lenka Lasáková, Ing. Tomáš Loskot, Mgr. Jana Štěpáníková

Komise výstavby a rozvoje obce

  • Předseda: Ing. Daniel Kozel
  • Členové: Ing. Daniel Halfar, Pavel Koch, Josef Šimeček, Ing. Zdeněk Mazal, Ing. Arch. Pavlína Harazimová, Ing. Jan Adamec

Komise pro krizové řízení a bezpečnost

  • Předseda: Radek Slivka
  • Členové: Ing. Robert Vitásek, JUDr. Petr Franěc, Doc. Ing. Vilém Adamec, PhD., Ondřej Langer, Mgr. Pavel Pavera, Ing. Martin Adamec

Komise pro naplňování Místní Agendy 21

  • Předseda: Mgr. Herbert Pavera
  • Členové: Martin Bortlík, Ing. Radim Herudek, Bc. Kristína Adamcová, Ing. Pavel Bezděk, Pavel Koch

Komise pro realizaci strategického plánu

  • Předseda: Mgr. Herbert Pavera
  • Členové: Adamcová Kristina Bc., Adamec Vilém Ing., Beneš Jaroslav Ing., Bezděková Šárka, Bortlík Martin, Češka Marek, Halfar Daniel Ing., Herudek Radim Ing., Koch Pavel, Kozel Daniel Ing., Kupka Jan, Kupka Kamil, Sokol Vojtěch, Tielová Dagmar Mgr.

 

 

Seznam výborů při Zastupitelstvu obce a členů výborů:

Finanční výbor

  • Předseda: Ing. Pavel Bezděk
  • Členové: Ing. Josef Kurka, Ing. Josef Ricka, Ing. Blanka Slivková, Ing. Stanislav Pašek, Ing. Vít Blachut, Ing. Kamil Mašík, Ing. Jiří Mlýnek, Mgr. Dagmar Tielová, Edita Moravcová

Kontrolní výbor

  • Předseda: Ing. David Jakš
  • Členové: Ing. Jiří Kupka, Ing. Robert Vitásek, Ing. Michal Ballarin, MUDr. Tomáš Papuga, Mgr. David Neuvald, Mgr. David Adamec, Hana Seidlová, Richard Sněhota, Josef Boček, Miroslav Košůtek

Osadní výbor

  • Předsedkyně: Ing. Silvie Hříbková
  • Členové: Mgr. Jana Fischerová, Bc. Zuzana Mrovcová, Bc. Dis. Lenka Čičáková, Jana Dudová Hlubková, Rostislav Teuer, Gerhard Václavík, Jiří Lehnert