Obsah

VOLNÁ PRACOVNÍ MÍSTA

Jste firma nebo podnikatel z obce Bolatice nebo blízkého okolí a chcete nabídnout volná pracovní místa?

Kontaktujte OÚ Bolatice se stručným popisem nabízené práce a včetně kontaktních informací - napište na herudek@bolatice.cz a do předmětu zprávy napiště 'Nabídka práce' a rádi zde Váš inzerát uveřejníme.

Nabídky práce z regionu Bolatic a okolí aktuální informace o nově zveřejněných volných místech v okolí Bolatic prostřednistvím CityPortals.cz.

Jooble - agregátor volných pracovních pozic z ČR i ze světa.

Datum vložení:
11. 8. 2020
Pro provozovnu v Bolaticích, Hotjet CZ s.r.o., okres Opava, přijmeme:

Elektrikáře

Pracovní poměr:práce na plný úvazek,jednosměnný provoz
Smluvní vztah:pracovní smlouva
Vzdělání:odborné vyučení bez maturity
Jazyky:anglický a německý jazyk výhodou
Benefity:stravenky
Zařazení:elektrikář, elektromechanik, elektromontér, elektrotechnik, technika, elektrotechnika a energetika, výroba, průmysl a provoz
Kvalifikaci dle vyhlášky č. 50/1978 Sb. § 5,6 praxe min.1rok v oboru elektro
Orientace ve výkresové dokumentaci
Zručnost, pečlivost, samostatnost

Pro bližší informace tel. 777 427 427, životopisy zasílejte na: recepce@hotjet.cz
30. 7. 2020

Recepční/asistentku

Hledáme recepční/asistentku pro Bolatice. Náplň práce: chod kanceláře, obsluha ústředny, správa a evidence smluv, správa datové schránky, podklady, evidence a zpracování faktur přijatých, docházkový systém, provoz vozového parku. Nabízíme 20-25 tis. Kč, prémie, stravenky. Požadujeme SŠ vzdělání, komunikativní AJ nebo NJ, ŘP sk. B výhodou.

Nástup ihned. Bližší informace tel. 777 427 427, recepce@hotjet.cz
29. 7. 2020

Zámečník – obsluha CN strojů (vysekávací lis, ohraňovací lis)

Výhodou:
- vyučen v oboru zámečník
- orientace ve výkresové dokumentaci
- manuální zručnost

Nabízíme:
- stabilní práci na hlavní pracovní poměr
- nástup možný ihned

Pro bližší informace p. Zapletal, tel. 777 868 408, ivo.zapletal@hotjet.cz
8. 7. 2020
Brigáda Lanex Bolatice - po dobu nemocenské úklid administrativní budovy. Pracovní doba 16:00 - 21:00 hod.

Podrobnosti na tel. č. 731 628 706, p. Król.
30. 6. 2020
Generali Česká pojišťovna a.s. - pobočka v Bolaticích a Kobeřicích
Přijme pracovníka, pracovnici na hlavní pracovní činnost.
Základní předpoklady - středoškolské vzdělání s maturitou a chuť pracovat s lidmi.

Pro další informace volejte, nebo pište - 604 981 365, martin.kurka@generaliceska.cz
Martin Kurka - vedoucí agenturní kanceláře v Bolaticích
8. 6. 2020
Firma Dalibor Boček, provozovna Bolatice, Průmyslová 11. Nabízíme práci na pozici:
  • zámečník
  • svářeč (zkušenosti se zpracováváním nerezu vítány)
  • pomocný stavební pracovník
Práce na plný úvazek nebo brigádně, nástup možný ihned.

Kontakt:  tel. 775 710 806, e-mail: sekretariat.kominy@volny.cz
1. 6. 2020
Technické služby Bolatice, s.r.o. přijmou do provozovny pohostinství „Pod Kostelem"
  • servírku /číšníka/ - hlavní pracovní poměr
  • brigádníky - na obsluhu, případně do kuchyně

Bližší informace na tel. 773 318 892 nebo přímo v provozovně pohostinství u p. Kocurové.
1. 6. 2020
CONROP, s.r.o. Bolatice, NÁBOROVÝ BONUS 10.000 Kč, ŠIJEME NAPLNO !!!
přijďte posílit náš tým šiček velkoobjemových vaků - na šití vaků Vás ZAUČÍME
Co ještě u nás budete dělat?
  • podle potřeby také balit, skládat a vázat vaky, nebo lepit fólii, sprejově lepit a dělat další pomocné práce
V jakém režimu pracujeme?
  • v jednosměnném provoze (PO-PÁ 6.00-14.00 hod.) nebo
  • ve dvousměnném provoze (PO-PÁ 6.00-14.00 hod., PO-PÁ 14.00-22.00 hod.)
  • v hlavním pracovním poměru:
  • na plný úvazek nebo na kratší pracovní dobu
Můžeme Vám nabídnout:
  • náborový bonus 10.000 Kč
  • 25 dnů dovolené
  • příplatky dle kolektivní smlouvy
  • mimořádné prémie a bonusy
  • příspěvek na závodní stravování
  • příspěvek na zdraví a volný čas
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • zvýhodněné mobilní tarify
Kontakt: prace@conrop.com, tel. 553 751 266, 734 644 261
Budeme rádi, pokud se stanete členem našeho týmu. Nastoupit do pracovního poměru můžete co nejdříve nebo po dohodě.
Datum vložení: 5. 5. 2020
Základní a mateřská škola Štěpánkovice hledá nové pracovníky na pozice:
  • učitel/ka mateřské školy
  • učitel/ka 1. stupně základní školy
  • učitel/ka angličtiny
Datum vložení: 14. 4. 2020
Máte základy práce s grafickými programy, orientujete se v obchodě, on-line prodeji, tisku, chcete se naučit novým věcem? Pak nám pošlete svůj životopis. Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Náplň práce:
  • Zpracování grafických návrhů dle požadavků zákazníků (razítka, vizitky, letáky, plakáty, bannery)
  • On-line prodej, obsluha e-shopu, zpracování cenových nabídek
  • Polygrafická výroba, obsluha laserové gravírky (výroba razítek, montáž), obsluha produkční laserové tiskárny (tisk vizitek, letáků, plakátů), dokončovací práce, expedice zboží
  • Zajištění objednávek zboží, materiálu a služeb od dodavatelů

Požadavky:
  • Základní znalosti programů Corel nebo Illustrator, Photoshop (pracujeme ve Windows)
  • Organizační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, komunikační dovednosti

Výhodou:
  • Zkušenosti s programem Pohoda
  • Praxe v polygrafii

Nabízíme:
  • Nástup dohodou
  • Zaměstnanecké výhody, bonusy

Pracoviště:
  • Bolatice, Průmyslová 989/12a

V případě zájmu zasílejte své životopisy včetně aktuální fotografie výhradně prostřednictvím tohoto formuláře: www.audit-web.cz/kariera/
Dotazy směřujte na: Bronislav Hlaváč, Tel.: 602 199 950, Mail: hlavac@auditweb.cz
Datum vložení: 13. 2. 2020
Firma MN propeks, s.r.o. nabízí práci / brigádu / spolupráci na ŽL na pozici:

PROJEKTANT

Náplň práce: Samostatná projekční a inženýrská činnost, zaměřování objektů,
samostatné analýzy.

Vhodné pro:
  • absolventy i studenty vysoké školy technického zaměření (stavební, příp. strojní),
  • ženy na rodičovské dovolené technického vzdělání,
  • absolventy technických škol.

Místo výkonu práce: Velké Hoštice.
Termín nástupu: ihned.

Kontakt: MN propeks, s.r.o., provozovna: Mlýnská 291, 747 31 Velké Hoštice
Tel.: 553 650 575, email: nedelova@mnpropeks.cz.
Datum vložení: 3. 2. 2020
Nabídka práce
Datum vložení: 21. 1. 2020
LANEX a.s. Bolatice přijme do pracovního poměru

PROVOZNÍ  ELEKTRIKÁŘ

Co budete dělat:
  • údržbu a opravy výrobního vybavení a strojů
  • diagnostiku elektro závad a jejich odstraňování
  • údržbu a opravy rozvaděčů pro průmyslové použití
  • výměnu a konfigurace řídících a regulačních modulů

Požadujeme:
  • vyučení v oboru
  • kvalifikaci dle vyhlášky 50/1978 Sb., § 6 nebo § 7
  • co je pro Vás výhodou:
  • praxe v údržbě výrobních strojů
  • znalost problematiky frekvenčních měničů a PLC
  • zkušenosti s opravami elektrických strojů
  • čtení schémat a znalost práce s technickou dokumentací

Nabízíme:
  • měsíční mzda + prémie dle výkonu a kvality práce + příplatky za směny
  • příspěvek na dopravu nad 10 km
  • příspěvek na penzijní připojištění 2,5 % z hrubé mzdy
  • příspěvek na stravování v podnikové jídelně

Jedná se o práci ve dvousměnném režimu + pohotovosti

Kontakt: Lanex a.s., Hlučínská 96/1, Bolatice, Tel.: 553 751 219, E-mail: personalistika@lanex.cz
Datum vložení: 20. 1. 2020
Firma AG Energocom s.r.o. hledá šikovné elektrikáře. Jedná se především o výrobu rozvaděčů na dílně v sídle firmy v Kobeřicích. Za chuť do práce nabízíme dobré platební podmínky, přátelský kolektiv a férové jednání.

Bližší informace na tel. 731 444 842 nebo na e-mailové adrese: pavel.gilar@ag-energocom.cz
Datum vložení: 17. 1. 2020
HD Hlučín, s.r.o. přijme pracovníka na pozici údržba a obsluha technologie sila
Vyučení v oboru zámečník a svářečský průkaz výhodou.

Více informací na tel.: 595 041 308, email: hdhlucin@hdhlucin.cz, nebo přímo v podniku U Stadionu 18, 748 01 Hlučín.
Datum vložení: 8. 1. 2020
LANEX a.s. Bolatice přijme do pracovního poměru muže i ženy na obsluhu výrobních strojů.

Bližší informace na personálním úseku společnosti.  tel.: +420 725 519 336, e-mail: alena.sedlackova@lanex.cz, www.lanex.cz