Obec Bolatice

Nabídka práce - grafik

Nabídka práce - grafik 1

Volné pracovní místoNabízíme volné pracovní místo na pozici grafik / operátor v polygrafické výrobě

Máte základy práce s grafickými programy, orientujete se v obchodě, on-line prodeji, tisku, chcete se naučit novým věcem?
Pak nám pošlete svůj životopis. Hledáme vhodného kandidáta/kandidátku na pozici:

Grafik / operátor v polygrafické výrobě

Náplň práce:

  • Zpracování grafických návrhů dle požadavků zákazníků (razítka, vizitky, letáky, plakáty, bannery)
  • On-line prodej, obsluha e-shopu, zpracování cenových nabídek
  • Polygrafická výroba, obsluha laserové gravírky (výroba razítek, montáž), obsluha produkční laserové tiskárny (tisk vizitek, letáků, plakátů), dokončovací práce, expedice zboží
  • Zajištění objednávek zboží, materiálu a služeb od dodavatelů

Požadavky:

  • Základní znalosti programů Corel nebo Illustrator, Photoshop (pracujeme ve Windows)
  • Organizační schopnosti, zodpovědnost, pečlivost, komunikační dovednosti

Výhodou:

  • Zkušenosti s programem Pohoda
  • Praxe v polygrafii

Nabízíme:

  • Nástup dohodou
  • Zaměstnanecké výhody, bonusy

Pracoviště:

  • Bolatice, Průmyslová 989/12a

V případě zájmu zasílejte své životopisy včetně aktuální fotografie výhradně prostřednictvím tohoto formuláře:
www.audit-web.cz/kariera/

Dotazy směřujte na:
Bronislav Hlaváč
Tel.: 602 199 950
Mail: hlavac@auditweb.eu

Více informací: https://audit-web.cz/informace-o-firme-audit-web/2023/02/07/volne-pracovni-misto-na-pozici-grafik/

Datum vložení: 14. 2. 2023 7:13
Datum poslední aktualizace: 14. 2. 2023 7:16